Школа UNILAND - партнер Cambridge Assessment English

Шукаєте школу англійської для дітей на Троєщині? Щоб зробити правильний вибір, спершу визначтесь, що для Вас є найважливішим в навчанні: ефективність, мотивація та інтерес дитини, якість, вартість або комфорт? Чи більше значення має кількість вивчених слів, чи все ж таки збалансований розвиток всіх мовленнєвих навичок, який дозволить отримати рівень англійської за міжнародними стандартами?

Англійська Для Дітей Троєщина Київ, Англійська Для Підлітків

Для кого

Діти від 3-х років і школярі

Де

Школа на Троєщині в Києві або онлайн з будь-якої точки світу

Як

Вдосконалена комунікативна методика та повне занурення в англомовне середовище

Чому

Найкраще співвідношення ціна-якість

Чому Обирають Нас

Цікаво!

Кожен урок – це захопливе занурення в англомовний світ, 99% уроку проходить англійською мовою

Ефективно!

Ми працюємо за вдосконаленою комунікативною методикою і помітний результат Ви отримуєте вже після декількох занять

Якісно!

У нас працюють талановиті сертифіковані вчителі з природним хистом до викладання, програма передбачає розвиток всіх мовних навичок та компетенцій

Насичено!

Окрім навчання учні мають змогу відвідувати тематичні уроки, літній табір, брати участь у конкурсах і квестах англійською мовою.

Прозоро!

Ми регулярно проводимо тестування знань, що дає змогу вчасно виявити складнощі, і тримаємо постійний зв’язок із батьками учнів

Бонус для всіх учнів школи UNILAND!

З 1-го класу програма включає підготовку до міжнародних Кембриджських іспитів

Як проходить навчання

Англійська Для Дітей Троєщина Київ, Англійська Для Підлітків

На курсі англійська для дітей Ви отримуєте цікаві заняття за найефективнішою методикою, перевіреною роками. На уроці Ваша дитина потрапляє в повне англомовне середовище і таким чином вивчає англійську мову так само як рідну. Єдина відмінність полягає в тому, що засвоєння нової мови відбувається в прискореному темпі завдяки використанню сучасних дієвих методик та цікавих ігор, які стимулюють роботу мозку дитини. Ваша дитина навчається в позитивній, дружній та комфортній атмосфері, де її здібності розкриваються найекологічнішим шляхом.

Для дошкільнят заняття проходять в ігровій формі за міжнародною Кембриджською програмою. Дитина грає з картками та іграшками, слухає і співає пісеньки, розігрує історії, робить спеціальні  розминки та крафти і все це відбувається  англійською мовою. Уроки проходять дуже активно, насичено і з постійною зміною видів діяльності, завдяки чому діти легко засвоюють інформацію і не втомлюються.

В шкільному віці на занятті відпрацьовуються вже всі чотири мовні навички: читання, письмо говоріння і слухання. Заняття проходять повністю англійською мовою, а діти розуміють викладача завдяки жестам, міміці та картинкам. Наші досвідчені викладачі з легкістю пояснюють будь-яке правило, що робить граматику легкою та доступною для розуміння.

Англійська Для Дітей Троєщина Київ, Англійська Для Підлітків
Англійська для дошкільнят в школі англійської мови Uniland

На уроці Ви отримуєте багато практики, відео, аудіо, озвучені носіями, діти розігрують діалоги, працюють в парах і міні-групах, а головна увага приділяється говорінню, бо саме вільне володіння англійською і є нашою головною метою.

З 3-го класу можна обрати більш інтенсивну програму 3 рази на тиждень, де 2 заняття на тиждень Ви займаєтесь за Кембриджською програмою з українським викладачем і ще одне заняття з носієм мови за унікальною програмою створеною методистами школи Uniland. Такий формат навчання є рекомендованим і найбільш ефективним.

Щоб на власному досвіді упевнитися в дієвості методики школи Uniland запишіться на безкоштовне пробне заняття прямо зараз!

Call Now Button